Įvairiais ezoteriniais reiškiniais ir prognozavimo būdais, o ypač astrologija, domiuosi nuo mokyklos laikų, tačiau daugiau tam dėmesio pradėjau skirti ir lankyti įvairius seminarus bei kursus nuo 2008 metų. Ezoterinių mokslų centre „Du Pasauliai“ (Vilnius) įgijau ezoterikės kvalifikaciją (2008-2011). Čia susipažinau ir gilinausi į įvairias technikas – astrologiją, numerologiją, chirologiją, Su Džok, sapnavimo meną, tibeto mediciną ir daugelį kitų.

Supratau, kad astrologija yra ta sritis, į kurią norėčiau labiau įsigilinti. Baigiau vakarietiškos astrologijos kursus pas astrologę Skirmą Liepienę (2012-2014) ir toliau savarankiškai semiuosi žinių iš žymiausių pasaulio astrologų knygų. Noriu pabrėžti, kad nesidomiu ir nesudarinėju bendrųjų horoskopų, kuriuos galima rasti žurnaluose ar internete – mane domina tik individualus žmogus ir tik jam sudarytas horoskopas, nes jo gimimo momentu planetos buvo išsidėsčiusios unikalioje padėtyje ir tai lemia tik jam skirtus gyvenimo įvykius. Idealu, jeigu žmogus tiksliai žino gimimo laiką – tuomet prognozės yra daug tikslesnės. Jeigu gimimo laikas nežinomas tiksliai, galiu jį patikslinti pagal pagrindinius gyvenimo įvykius.

Nors astrologija yra didžioji mano aistra ir hobis, šiame tinklalapyje rasite informacijos ir apie Numerologiją, Mandalas, Su Džok ir kitas labai įdomias sritis, padėsiančias geriau pažinti save ir kitus. Kiekvienas savo gyvenime turime atlikti tai, kas mums skirta. Mano pašaukimas – dalintis informacija. Tai ir darysiu šiame tinklalapyje su didžiausiu malonumu.

 Kristina

kristina.ananta@gmail.com