Ar esate susidūrę su situacija, kai skaitydami savo zodiako ženklo aprašymą, jaučiate, kad tai ne visai apie jus? Dauguma žmonių astrologiją suvokia kaip 12-ka zodiako ženklų su tam tikromis kiekvieno zodiako ženklo savybėmis ir taip suskirsto visus į Avinus, Jaučius, Dvynius ir t.t. „Ugningas, nes Avinas“, „Materialistas, nes Jautis“ ir t.t., tačiau dažnai pasitaiko taip, kad žmogus, gimęs po Avino žvaigždynu, visai ne ugningas, o po Jaučio – nebūtinai materialistas…

Taigi yra kažkas daugiau, kas turi įtakos žmogaus elgsenai, jo charakteriui ir kitoms ypatybėms. Kiekvienam žmogui būdingas savybes, elgesį, požiūrį ir kt. nusako visų 10-ties planetų (tame tarpe ir Saulės) unikali padėtis jo gimimo momentu. Ir jeigu tik Saulė yra jo zodiako ženkle, šio zodiako savybės nebus stipriai išreikštos, o žmoguje pasireikš kitų zodiako ženklų bruožų rinkinys.

Visos dešimt planetų užima unikalias padėtis ne tik zodiako ženkluose, bet ir horokopo būstuose (kurių taip pat yra 12-ka), kas nulemia tai, kad panašiu metu gimę žmonės gali elgtis, atrodyti ir gyventi skirtingai. Kiekvienas horoskopo būstas atsakingas už tam tikrą gyvenimo sritį, o planetų buvimas juose nusako tos srities ypatybes kiekvienam žmogui individualiai. Tarp planetų padėčių susidaro kampai (aspektai), kurie turi ne mažesnės įtakos kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl taip pat turi būti įvertinami. Nagrinėjami ir fiktyvūs taškai, tokie kaip kylantis bei krintantis mėnulio mazgai, juodasis ir baltasis mėnulis, fortūnos ratas, likimo kryžius ir kt., suteikiantys informacijos apie karmines užduotis, likimo smūgius ir pan.

Visi šie faktoriai kartu sudėjus nusako individualaus žmogaus galimybes, charakterį, elgesį, talentus ir t.t., taip pat parodo, kokią sritį gyvenime reikia pasirinkti, norint pasiekti geriausių karjeros rezultatų, kokios meilės ir santuokos galimybės, ar skirta gyventi savoje šalyje, ar geriau emigruoti, kaip kiti žmonės mus priima, kokios sveikatos problemos, kaip uždirbami pinigai ir t.t. Daugybę atsakymų galima gauti iš planetų padėties žmogaus gimimo momentu, jeigu žinoma tiksli gimimo data, vieta ir laikas. Asmeninio horoskopo kaina – 168 Eur.

Jeigu gimimo laikas nežinomas tiksliai, galima užsakyti gimimo laiko tikslinimo paslaugą (80 Eur) – tai vadinama rektifikacija. Gimimo laikas bus tikslinamas pagal nurodytas mažiausiai 5-ias svarbias žmogaus gyvenime datas (laiko nurodyti nereikia): vestuvės, skyrybos, vaikų gimimo datos, artimų žmonių mirtis, pirmojo darbo pradžios data, pirmojo buto/namo pirkimo data, mašinos vairavimo teisių išlaikymo data, diplomo data ar kita svarbi data, užfiksuota dokumentuose.

Jeigu gimimo laiko nežinote ir neužsakote jo tikslinimo, galite užsakyti astropsichologinį portretą – tai vadinama kosmograma. Šiuo atveju nebus nagrinėjami horoskopo būstai, nes jie priklauso nuo gimimo laiko, tačiau bus aprašomas bendras žmogaus psichologinis portretas, jo galimybės, charakteris ir pan. Kosmogramos kaina – 88 Eur.

Užsakymo galutinę kainą sudaro horoskopo kaina ir siuntimo išlaidos, jeigu pasirenkate pristatymą siunta.

Asmeninio horoskopo užsakymas
Kai gimimo laikas žinomas arba papildomai užsakomas gimimo laiko tikslinimas
Kosmogramos užsakymas
Kai gimimo laikas nežinomas tiksliai ir laiko tikslinimas neužsakomas

Atsiliepimas

Ateina metas, kai užaugini vaikus ir paleidi juos į savarankišką gyvenimą. Tuomet kyla įvairių minčių: ar tikrai žino kuriuo keliu eiti, ar teisingai pasirinko studijas,  ar tiks pasirinkta profesija, kas laukia ateity ir t.t. Užsakiau sūnaus asmeninį horoskopą pas Kristiną.

Atsiliepimas

Natalinį horoskopą man padovanojo gimtadienio proga. Nors jau praėjo laiko, kiekvieną kartą šypsausi, kai prisimenu, kokia laiminga jaučiausi, gavusi tokią unikalią dovaną.  Juk pati niekada neperskaitysiu, kas žvaigždžių parašyta mano likimo knygoje…

Atsiliepimas

Skaitydama dukrelės horoskopą įsitikinau, kaip tiksliai galima pasakyti apie žmogų, jo esminius bruožus, išstudijavus dangaus šviesulių padėtį gimimo metu.Tai, ką radau aprašyme, leidžia geriau suprasti, kas gi čia per asmenybė, supratingiau reaguoti į jos elges, nepulti į neviltį ar pasimetimą, išlikti ramybėje.