Prognozė metams yra sudaroma ne nuo Naujųjų metų iki kitų Naujųjų metų, o nuo gimtadienio iki sekančio gimtadienio. Tai Saulės sugrįžimas – Soliaras, kuris sudaromas remiantis visų dešimties planetų unikalia padėtimi žmogaus gimimo momentu ir planetų padėtimi esamuoju metu, bei jų sąryšiais (aspektais). Šis ryšys bei kiti individualūs faktoriai (horoskopo būstai ir kt.) parodo pagrindinius įvykius bei rūpimas temas tais metais.

Prognozėje pateikiu bendrą metų charakteristiką bei laukiančius įvykius, taip pat metus suskirstau į 12-ka periodų, pradedant nuo gimtadienio iki sekančio gimtadienio, ir kiekvienam periodui atskirai pateikiu sprendžiamus klausimus, galimas problemas, patarimus kurių gali prireikti, ir pan. Apžvelgiu ir ilgalaikius įvykius bei procesus, vykstančius žmogaus gyvenime plius/minus keli metai, pateikiu šių įvykių ar procesų pradžios ir pabaigos datas. Kaina – 145 Eur.

Jeigu norite užsakyti individualią prognozę metams – Soliarą, tai geriausia padaryti likus ne mažiau kaip mėnesiui iki gimtadienio. Jeigu po gimtadienio praėję keli mėnesiai, prognozę užsakyti galima – apie praėjusius mėnesius informacija taip pat bus pateikiama. Užsakyti Soliarą, kai praėję daugiau nei pusė metų, nėra tikslinga.

Taip pat noriu pabrėžti, kad prognozės tikslumas priklauso nuo gimimo laiko tikslumo. Jeigu gimimo laiką žinote iki 1 val. tikslumu, Soliarą užsakyti galite, tačiau gali reikėti pateikti papildomų duomenų (svarbių datų iš jūsų gyvenimo) laiko patikslinimui, o tai yra papildoma paslauga. Jeigu gimimo laiko paklaida didesnė nei 1 val., jums būtinas gimimo laiko patikslinimas – taip vadinama rektifikacija, nes priešingu atveju prognozės nebus tikslios. Tai jums kainuos 80 Eur. Užsakydami Soliarą nurodykite, kad jums reikalinga ši paslauga ir nurodykite mažiausiai penkias svarbias jūsų gyvenime datas (laiko nurodyti nereikia): vestuvės, skyrybos, vaikų gimimo datos, artimų žmonių mirtis, pirmojo darbo pradžios data, pirmojo buto/namo pirkimo data, mašinos vairavimo teisių išlaikymo data, diplomo gavimo data ar kt. svarbi data, užfiksuota dokumentuose.

Ar jums kyla klausimas – ar viskas, kas vyksta mūsų gyvenime, yra nulemta iš anksto…? Tikintys likimu jums patvirtins, kad taip… Aš taip pat tam pritariu, tačiau mane džiugina tai, kad visada paliekama galimybė rinktis. Be to, žinodami įvykius, kurie jūsų laukia, galite jiems tinkamai pasiruošti, galite ramiau juos priimti, iš anksto susidaryti veikimo planą. Taip jūs tampate pranašesni už kitus, todėl kiekvieno teisė rinktis – žinoti šiek tiek daugiau ir pasiruošti, ar nežinoti ir sutikti savo likimą tokį, koks jis numatytas. Jeigu jūs lankotės šiame puslapyje ir skaitote šias eilutes, tai jau ženklas, jog ne šiaip sau esate čia, nes viskas, kas vyksta – turi įvykti :)

Prognozės užsakymas
Kai gimimo laikas žinomas arba papildomai užsakoma laiko tikslinimo paslauga

Atsiliepimas

Nesu nei didžiulė žvaigždžių fanatikė, nei skeptikė. Bet kaip ir daugeliui moterų labai smalsu žvilgterėti į ateitį. O gal laukia kas geresnio nė buvo iki šiol. Skaičiau ir iki šiol skaitau savaitinius horoskopus, pasirenku jų sudarytojus, nes kai kurių prognozės “šauna” visai į dausas, o kitų, rodos, pataiko tiesiog į dešimtuką. Ir, žinoma, niekada nesinori priimti bloga ar nepatogumus lemiančių prognozių.

Atsiliepimas

Dėkoju už išsamų metinį horoskopą. Man patiko, kad horoskope kas mėnesį  detalizuotos įvykių prognozės. Žinau ko galiu laukti ir tikėtis… Sudarytas horoskopas padėjo apsispręsti dėl pokyčių darbinėje veikloje.  Skeptiškai žiūrėjau į asmeninių santykių prognozes- pagalvojau čia ne apie mane ir man taip neatsitiks. Bet atsitiko!!!  Mintyse vis kirba klausimas – kaip galima taip žinoti…????
 Ačiū Jums už šiltą  bendravimą ir greitus atsakymus. Sėkmės!
Simona, 39 m.
Kaunas

Atsiliepimas

Rašau po prognozės praėjus tikrai daug laiko – daugiau nei pusmečiui, todėl turėjau puikią galimybę įsitikinti prognozės tikslumu :)

Visų pirma, man patiko, kad prognozė pateikta su tiksliomis datomis ir aprašymais, kada ir kokie ilgalaikiai aspektai įvyks tam tikrų planetų fone. Kokia galima įvykių eiga, į ką atkreipti dėmesį ar ko vengti. Šios prognozės dėka aš tik vėliau išsiaiškinau, kad teisingai padariau, jog …