Profesijos pasirinkimo klausimas aktualiausias moksleiviams bei jų tėvams, norintiems patarti savo vaikams. Taip pat aktualiu gali tapti ir suaugusiems, kuriuos aplanko pojūtis, jog dirba ne toje srityje, kurioje turėtų. Pagal gimimo horoskopą galima išskirti pagrindines sferas ir kryptis, kuriose galima save realizuoti geriausiai. Taip pat matyti, ar esame orientuoti į pinigus, į darbą, ar į karjerą, ar turime rinktis meno, ar mokslo kryptis. Ar būtinas aukštasis išsilavinimas karjerai pasiekti, ar skirta dirbti paprastą darbą, nereikalaujantį mokslo aukštumų.

Išsamios analizės, kurioje nagrinėjami organizaciniai, protiniai bei kiti gebėjimai, darbo vietos ypatumai, pinigų gavimo būdai, galimybės imtis verslo, aptariamos profesijos, kuriose galima aukščiausia karjera, ir pan., kaina 75 Eur.

Noriu pabrėžti, jog profesijos parinkimui svarbu nurodyti tikslų gimimo laiką, todėl jeigu jo nežinote, galite užsakyti laiko tikslinimo paslaugą – rektifikaciją (80 Eur). Laiko tikslinimui jums reikės nurodyti mažiausiai 5-ias svarbias jūsų gyvenime datas: vestuvės, skyrybos, vaikų gimimo datos, mamos, tėvo mirtis, pirmojo darbo pradžios data, pirmojo buto/namo pirkimo data, mašinos vairavimo teisių išlaikymo data, diplomo data ar kt. data, užfiksuota dokumentuose.

Atliktas užsakymas atsiunčiamas nurodytu el.paštu.

Užsakymo forma

Atsiliepimas

Gavusi savo profesinį horoskopą skaičiau ir analizavau keletą kartų, nes:

1. ne tik sužinojau savo asmenines- darbines savybes, bet tuo pačiu gavau aiškų patvirtinimą to, ką lyg ir jaučiau, bet vis galvodavau, kad gal man čia tik taip atrodo. Pvz. tam, kad realizuočiau save, man labiau tinka pakankamai laisva darbo vieta, kur galėčiau pati reguliuoti savo darbo laiką, kad man nepriimtina, kai mane stengiasi kontroliuoti, įsprausti į rėmus. T.y. šimtaprocentinė teisybė- tiesiog negaliu pakęsti kontrolės bei viršininko stovėjimo už nugaros! Gyvenime iš tiesų jau porą kartų palikau darbovietę būtent dėl šių priežasčių. Nesustabdė net gera alga :)

2. Jau virš metų kankinuosi negalėdama apsispręsti- kuo (iš 3 galimų variantų) užsiimti po vaikų auginimo atostogų ir ar pradėti savo verslą. Dabar aš jau turiu atsakymą, kuri iš 3 sričių man labiau sektųsi ir galėčiau realizuoti save ir kad verslą geriau kurti tik su partneriu, o ne vienai.

Ačiū Kristinai, kad nebereikia blaškytis pasirinkimuose ir klaidžioti varginančiose abejonėse!

Diana, 41 m.

Atsiliepimas

Šiuolaikiniame informacijos gausos pasaulyje yra labai sunku atsirinkti, ko nori iš gyvenimo, ką reiktų rinktis. Šio pasirinkimo sunkumą ant savo pečių puikiai jaučia visi abiturientai, tarp jų ir aš. Buvau visiškai pasimetusi ir nenutuokiau į kurią pusę mestis, išbandžiau keletą skirtingų testų ir karjeros specialistų pagalbą, tačiau tikslaus kelio vis tiek nesuradau. Tad su mama pasitarusios nusprendėm išbandyti dar ir šį variantą pas astrologę Kristiną. Sudarytą profesijos horoskopą savo rankose laikėm jau po savaitės (išties greit!) ir jau perskaičiusios pirmąją dalį likom nustebintos – charakterio apibūdinimas iš tiesų buvo labai tikslus, lyg aprašymą apie mane atsiuntė mano senas pažįstamas. Vėliau perėjome prie profesijų pasiūlymų, kurie praplėtė akiratį – mano asmeninis sąrašas pasipildė naujomis idėjomis: kai kurios profesijos buvo galutinai atmestos, kai kurios apsvarstomos iš naujo, įsivaizdavau save skirtinguose pateiktuose amplua. Negaliu sakyti, kad tai buvo tarsi sudarytas mano viso gyvenimo planas ar koks sėkmės receptas, tačiau šis horoskopas tikrai padėjo man sužinoti, kurioje srityje save realizuočiau geriausiai.

Miglė, 18 m.

Atsiliepimas

Labai dėkoju už išsamų profesijų pasirinkimo aprašymą. Skaitydamas supratau, kiek nuo mano charakterio bruožų priklauso profesijos pasirinkimas, į kokias gyvenimo kryptis galima atkreipti dėmesį, kokias dovanas skiria žvaigždes. Skaičiau tarsi stebėčiau save iš šono, lyg ir viską būčiau žinojęs, bet nesupratęs kol neperskaičiau, nesuvokęs ko noriu iš gyvenimo.

Horoskopą norėjau pasidaryti, nes nežinojau kokios yra mano galimybės, kur galėčiau save realizuoti. Buvo nemažai variantų, bet po netinkamo pasirinkimo, teko kelis metus atidėti mokslus. Jeigu būčiau apie tokį horoskopą sužinojęs anksčiau, būčiau galėjęs iš karto priimti teisingą sprendimą.

Ačiū Kristina, už parodytus gyvenimo kelius, už paaiškintas profesijų kryptis, už darbinės srities pasirinkimą ir aiškumą. Mūsų pasirinkta specialybė užima didesnę mūsų darbingo amžiaus gyvenimo dalį ir labai svarbu, kad dirbant ir praleidžiant laiką pasirinktoje darbinėje veikloje jausčiaus komfortiškai ir su džiaugsmu kiekvieną rytą pradėčiau darbo dieną.

Vykintas 22 m.