Ar tinkami žmonės būti kartu, nusako Sinastrija – suderinamumo horoskopas. Jis paremtas abiejų partnerių gimimo horoskopų ryšiu, suderinamumo tarp jų meilės ir emocijų planetų, laimės pojūčio ir susikalbėjimo planetų, bei kitų faktorių. Jeigu tarp konfliktiškumo planetų yra daug įtemptų ryšių, santykiai anksčiau ar vėliau gali nutrūkti, o jeigu santykiuose nėra vidinio emocinio ryšio ir seksualinių planetų palaikymo, ilgainiui jie nutols ir taps šalti, net jeigu iš pradžių buvo priešingai… Kiek daug nuoskaudų būtų galima išvengti, iš anksto žinant, ar tinkamas partneris pasirinktas. Užsakykite poros suderinamumo horoskopą ir gaukite atsakymą, ar jūsų išrinktasis/išrinktoji yra jūsų antroji puselė, su kuria galite kurti bendrą gyvenimą. Paruošiau jums skirtingus pasiūlymus:

  1. Jeigu priklausote jaunajai kartai, kuri apie santuoką dar negalvoja, atsiųskite kelių vaikinų/merginų gimimo datas (be tikslaus gimimo laiko), ir gaukite atsakymą, kurį/kurią pasirinkti draugystei ir meilei. Tai jums kainuos 20 Eur už vieną vaikiną/merginą.
  2. Jeigu esate subrendęs ir santuokai pasiruošęs asmuo, jums paruošti du pasiūlymai: trumpesnis aptarimas, ar tinkamas partnerio/partnerės pasirinkimas, ar galimi ilgalaikiai santykiai ir santuoka – kaina 30 Eur. Tuo tarpu išsamus apibūdinimas apie jūsų abiejų požiūrį į meilę ir santuoką, apie tai, kokių partnerių jums reikia, ar tarp jūsų yra seksualinis, emocinis ir temperamentų suderinamumas, ar kils konfliktai ir t.t. – kaina 60 Eur.
  3. Jeigu esate susituokęs žmogus ir esate santykių kryžkelėje, poros suderinamumo horoskopas gali padėti jums atsakyti į kylančias dvejones – gal tai tik laikina santykių krizė ir jūs galite būti kartu ją įveikę, o gal tai nebuvo tinkamas pasirinkimas… Galite pasirinkti trumpesnį (30 Eur) arba išsamų (60 Eur) suderinamumo horoskopo aptarimo variantą.
  4. Jeigu jus domina bendradarbiavimo klausimas – suderinamumo horoskopas taip pat gali būti naudojamas šiuo tikslu ir parodyti, ar galite dirbti kartu, ar jūsų darbinė partnerystė stipri ir ilgalaikė. Tai ypač svarbu, jeigu planuojate kurti kartu bendrą veiklą. Kaina 30 Eur.
  5. Gal renkatės darbuotojus savo įmonei – tuomet nurodžius įmonės veiklos sritį bei jos sukūrimo datą, galiu padėti tinkamai pasirinkti darbuotojus (kaina sutartinė, priklausomai nuo darbuotojų kiekio).

Padėkime sau ir kitiems išvengti nuoskaudų gyvenime, kurias sukelia netinkama partnerystė…

Suderinamumo užsakymas jaunimui
1 pasiūlymas
Suderinamumo užsakymas poroms
2 ir 3 pasiūlymai
Suderinamumo užsakymas draugams/kolegoms
4 pasiūlymas

Atsiliepimas

Esu be galo dėkinga Kristinai. Į ją galiu kreiptis sunkiais gyvenimo atvejais, kai turiu daryti sudėtingus pasirinkimus. Klysti niekam nepatinka ir ypač meilės reikaluose, nes būtent suklydus šioje srityje patiriamos didžiulės nuoskaudos ir skausmas. Esu vyresnio amžiaus, daugiau nenoriu rizikuoti ir gaišti laiką su, galbūt, netinkamu žmogumi. Todėl užsisakiau suderinamumo horoskopą. Dabar jaučiuosi rami ir laiminga. Ačiū, Kristina :)

Rasa, 42 m. Kaunas

Atsiliepimas

Pradėsiu nuo to, kad niekada neskaičiau horoskopų, nes sakydavau – kas tinka visiems – netinka nė vienam. Astrologija netikėjau, nes esu linkusi vadovautis, kad gyvenime sprendimus turime padaryti patys ir būti už juos atsakingi (ne žvaigždės, ne būrėjos ar kitokie ateities spėjimai). Deja, dabar pati atsidūriau tokioje padėtyje, kad apsispręsti sunku, suklysti nesinori. Pas Kristiną pasikonsultuoti pasiūlė draugė. Surizikavau. Ir dabar esu labai dėkinga ir draugei ir Kristinai. Sprendimo dar nepadariau, bet Kristinos sudarytas suderinamumo testas nusakė esamą situaciją gana tiksliai. Apsispręst, aišku, turiu pati ir esu dėkinga Kristinai, kad ji man padėjo papildomomis konsutacijomis. Patarčiau visiems pasimetusiems gyvenime, kai reikia tiesiog aiškumo ir gilesnio tam tikrų įvykių paaiškinimo.
Ačiū, Kristinai
J.J.

Atsiliepimas

Labai konkretus, aiškus ir išsamus atsakymas.
Aišku, norisi, kad viskas būtų idealu, tačiau, kai taip nėra labai padeda šios žinios, kurios leidžia suprasti, kodėl vyksta vieni ar kiti įvykiai, konfliktai ir pan. Šios žinios net gali auginti toleranciją kitam žmogui, kai žinai, kad tiesiog toks mūsų ryšys ir ne kitoks (nulemtas žvaigždžių), priimi žmogų toks, koks yra.
Labai ačiū už greitą atsakymą!
Dalia, 45 m.