Filmai ir knygos

Šios dalies turinys bus papildomas. Čia dalinsiuosi su jumis skaitytų knygų ir žiūrėtų filmų, palikusių gilų įspūdį, pavadinimais ir trumpais aprašymais.

FILMAI

1. The lake house/Namas prie ežero (2006)

Nuostabi romatinė drama su puikiais aktoriais – Keanu Reeves ir Sandra Bullock. Galėčiau šį filmą žiūrėti ir žiūrėti… Tai meilės istorija, kai pagrindiniai herojai gyvena tame pačiame name, tik skirtingu laiku, o juos sujungia laiškai…

2. Me before you/Aš prieš tave (2016)

Tai Jojo Moyes knygos, tuo pačiu pavadinimu, ekranizacija. Luiza, netekusi darbo, imasi prižiūrėti po motociklo avarijos paralyžuotą Vilą, kuris nebenori toliau gyventi. Ji įneša į jo gyvenimą tiek daug spalvų, o jos pačios gyvenimas, sutikus Vilą, pasikeičia iš esmės. Jie nebūtų patikėję, kad gali vienas kitam suteikti tiek daug, susidūrus su akistata visko netekti…

3. City of Angels/Angelų miestas (1998)

Angelai mato kitus, nors jų nemato niekas, jie išlydi sielas į dangų, kai ateina tam laikas. Vienas iš angelų pamilsta moterį ir pasirįžta dėl jos tapti mirtingu… ar pavyks jiems susitikti ir kuo baigsis jų meilės istorija? Kiekvieną kartą nesulaikau ašarų, žiūrėdama šio filmo pabaigą… Meg Ryan šiame filme tiesiog nuostabi!

4. August Rush/Muzika, suradusi mus (2007)

Tai romantinė drama apie 11 metų labai muzikalų berniuką, kuris pabėga iš vaikų namų ir muzikuoja gatvėse. Jis dega noru sutikti savo tėvus, kurie dėl susiklosčiusių aplinkybių buvo priversti jį atiduoti… Vienintele galimybe surasti juos berniukas laiko savo muziką. Jis mano, kad kai jis gros, jo tėvai jį išgirs ir jį suras. Ar tai įvyks?

5. Lion/Liūtas (2016)

Penkiametis berniukas pasimeta Indijoje ir atsibudęs supranta, jog yra nuvežtas traukiniu tūkstančius kilometrų nuo namų… Jis neturi galimybių sugrįžti, todėl jį įsivaikina pora ir išsiveža į Australiją. Po 25 metų jis pasirįžta surasti savo šeimą, vedamas tik vaikystės prisiminimų. Ar jam pavyks tai padaryti ir kas jo laukia? Filmas sukurtas pagal tikrą istoriją.

KNYGOS

 1. Jeannette Walls. Stiklo pilis
 2. Kobo Abe. Moteris smėlynuose
 3. Herbjorg Wassmo. Dinos knyga. Karnos kraitis. Laimės sūnus (3 dalys)
 4. Haruki Murakami. Avies medžioklė
 5. Anthony Doerr. Neregimoji šviesa
 6. Abraham Verghese. Vienuolės paslaptis
 7. Irvin D. Yalom. Melagis ant kušetės
 8. Lucinda Riley. Vidurnakčio rožė
 9. Elizabeth Gilbert. Valgyk. Melskis. Mylėk
 10. Santa Montefiore. Neužmiršk manęs
 11. Santa Montefiore. Sodininkas iš Prancūzijos
 12. Santa Montefiore. Senojo švyturio paslaptis
 13. Santa Montefiore. Prarastos meilės jūra
 14. Susanna Kubelka. Šiandien madam pareis vėliau
 15. Kristin Hannah. Nakties kelias
 16. Laurent Gounelle. Dievas visada keliauja incognito

bus daugiau…