Norėdami užsisakyti suderinamumo paslaugą, užpildykite žemiau esančią užsakymo formą.  Visi laukeliai, pažymėti *, yra privalomi.

Savo gimimo duomenų skiltyje nurodykite gimimo vietą, dieną bei tikslų gimimo laiką. Pažymėkite, kaip tiksliai žinote gimimo laiką – pagal gimdymo namų išduotą pažymą; naujagimio rankos raištelį; mama ar kt. sakė. Jeigu gimimo laiko nežinote, gimimo lauko srityje įrašykite “nežinau”; jeigu žinote tik apytiksliai, nurodykite apytiksles gimimo laiko ribas, pvz. 9 – 11 val. Gimimo laiko tikslumas didelės įtakos suderinamumo analizei neturi.

Jeigu užsakote suderinamumą su keliais partneriais, atitinkamai nurodykite abiejų partnerių vardus (gali būti slapyvardžiai) bei gimimo duomenis.

Nepamirškite pažymėti, trumpą ar išsamų suderinamumą užsakote.

Jeigu reikia, nurodykite papildomas pastabas ir komentarus, susijusius su užsakymu. Atliktas užsakymas atsiunčiamas nurodytu el.paštu.

 

Suderinamumo užsakymo forma:

Jūsų vardas (*)

Jūsų el. pašto adresas (*)

Jūsų gimimo vieta: (*)

Jūsų gimimo data: (*) (pvz: 1988.05.17)

Jūsų gimimo laikas: (*) (pvz: 18.45; 9-11 val.)

Jūsų gimimo laiko tikslumas: (*)

Partnerio/ės gimimo data: (*) (pvz: 1990.06.20)

Kito/os partnerio/ės gimimo data: (*)

Pasirinkite užsakymo tipą (*):

Papildoma informacija:
(jeigu partneris/ė ne lietuvis/ė, nurodykite jo/jos gimimo šalį, taip pat jeigu prisimenate, nurodykite susipažinimo dieną ir laiką)

Peržiūrėkite visas užsakymo dalis ir įsitikinę, kad viskas nurodyta teisingai (astrologė neatsako už neteisingai nurodytos gimimo datos, laiko ir kt. informacijos pasėkmes), spauskite